Forum Sojuszu 220 Volt

Opis forum


#1 2009-06-21 17:11:32

Meteor

Administrator

Zarejestrowany: 2009-06-21
Posty: 103
Punktów :   

Połączenie z WOT lub L-CH

WIECEK
"Proszę o wypowiedzi na ten temat.
Jest jasnym że jeżeli dojdzie do połączenia to bedzie trzeba zrobić selekcje i zostaną tylko najsilniejsi a reszte bedzie trzeba przenieść do akademii. Więc prosze o zastanowienie się nad tym. Nie musze chyba mówić, że to połączenie uczyni nas znacznie bardziej liczącym się sojuszem.
>>Dla jasności. To my bedziemy sojuszem do którego bedą się przenosić pozostali<< "

hyke
"fajnie byłoby połączyć nasz sojusz z obu a jak się nie uda to jestem za L-CH są silniejsi "

WIECEK
"z L-CH negocjacje już prawie są w końcowej fazie. z WOT troche ciężej to idzie, ale myślę ze też wszystko potoczy sie po naszej myśli "

elfik
"nie wiem czy wszyscy gracze wiedza co to za ziolka w WOTcie...swego czasu kilku graczy (w tym ja) mialo z nimi do czynienia i wypisywanie przeklenstw, wyzwisk, szantaz i zadanie absolutnego posluszenstwa nie wroza owocnej i milej wspolpracy...dlatego tez jestem jak najbardziej za L-CH "

Meteor
"Ja jestem za L-CH. Stworzenie z naszych dwóch sojuszy jednego mocnego - jak najbardziej.
Słabsi do Akademii lub czegoś w tym stylu "

Cypuś
"mysle,ze mogloby cos ciekawego z tego wyniknac,aczkolwiek nie znam nikogo z tych sojuszy,wiec ciezko mi sie wypowiedziec z ktorym lepiej.chyba lepszy bylby ten ktory gra troszke bardziej ofensywnie,a nie tylko simuje "

Miss
"to ja marxin

W akademii jest 7 wolnych miejsc. Róbcie jak chcecie, jeżeli chcecie mi nasłać sporągrupę to nie wiem czy wyrobię z ambą  "

RobertKujway
"zdecydowanie L-CH "

Dratvil
"Ja myślę że z dwoma... "

xxoskixx
"lepiej z dwoma "

WIECEK
"Narazie tylko z L-CH. JUż wszystkim wysłałem zaproszenia. Teraz tylko czekać na miejsce w ambasadzie "

Dratvil
"Jakby ktoś słabszy od nich chciał niech idzie do akademii, ale to już z własnej woli, bo tak głupio proponować połączenie i teraz tych tu, a Wy won do akademii "

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plkartki-recznie-robione-na-slub.eu przeprowadzki firm kraków usługi minikoparką w Poznań